آخرین خبرها

پیشنهادی برای نوجوانان : فضای مجازی را حسینیه کن

دستچینی برای منبرهای مجازی
فضای مجازی را حسینیه کن

این روزها درودیوار شهر را سیاه‌پوش می‌بینی. هر کسی یک کتیبه یا سیاهی دست گرفته و سر در خانه یا اتاقش نصب می‌کند. برنامه هیئت‌ها و مراسم‌های روضه چیده‌شده و خیلی‌ها فکر چای نذری و مداحی‌های مناسب هستند. هرکسی هر جور می‌تواند و خودش را به این سیل وصل می‌کند.

اما تو رفیق نوجوانی من، این‌بار من برایت یک پیشنهاد دارم. می‌خواهیم امسال در کنارهم، فضای مجازی را حسینیه کنیم. قرار است در کنار شعار «هر خانه یک حسینیه»، بگوییم «هر گوشی موبایل، یک حسینیه». می‌خواهیم با کمک تو، همه‌جور ویدئو و کلیپ و عکس که محتوای محرم و عزاداری امام حسین علیه‌السلام را دارد، جمع‌آوری و بازنشر کنیم. البته با یک تفاوت این‌بار فقط و فقط باید برش‌هایی از سخنرانی‌ها را انتخاب کنید؛ سخنرانی‌ها، منبرها یا برش‌هایی از کتاب‌ها، روایت‌ها، احادیث و هر آنچه درباره محرم است. برای دستچین این هفته، سراغ هر کلیپ و عکس‌نوشت‌هایی که درباره محرم و شهادت امام حسین علیه‌السلام هست، برو و بهترینشان را انتخاب کن و آن را با ما به اشتراک بگذار. با کمک تو، امسال فضای مجازی را حسینیه می‌کنیم.

چطوری در دستچین شرکت کنم؟

هر هفته منتظر یک موضوع جدید برای دستچین در نرم‌افزار نو+جوان باش. حواست باشد که برای هر دستچین تا ساعت ۲۴ همان شب فرصت داری. برای بارگذاری به صفحه «خودم» در #نرم‌افزار_موبایلی_نو+جوان برو، حالا یک + کوچک کنار صفحه سمت راست می‌بینی، روی آن کلیک کن. در قسمت موضوع، دستچین را انتخاب و در قسمت بارگذاری، عکس یا متنت را بارگذاری کن.

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=2214

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =