آخرین خبرها

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری فارس: لزوم وحدت رویه در نقش آفرینی موثر در حوزه زنان و خانواده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در دیداری که زهرا یقطین مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری فارس با سیده مریم حسینی عضو شورای شهر شیراز و تعدادی از بانوان فعال و توانمند استان داشت به بحث و تبادل نظر در راستای همکاری و لزوم وحدت رویه در نقش آفرینی موثر در حوزه زنان و خانواده استان پرداختند.

زهرا یقطین با تأکید بر لزوم ایجاد تحولات مثبت در حوزه زنان و خانواده در گام دوم انقلاب، بیان داشت: ما ناچاریم با همکاری دستگاههای دولتی، زمینه مشارکت های مردمی و مسجد محوری را نیز فراهم کنیم و انجام این مهم نیازمند به کارگیری و استفاده از ظرفیت اندیشه و عمل تمامی افراد جامعه است.
وی افزود: یکی از گروه های مهم در این عرصه، زنان خانه دار هستند که علاوه بر کار ارزشمند مدیریت خانه، همسرداری و مادری با ارتقای دیدگاه، نسبت به مسائل اجتماعی نیز دغدغه مند شوند و به صورت فعال و موثر در جامعه ایفای نقش نمایند.
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری فارس با اشاره به کار کردن در فضایی فارغ از ساختار دست و پاگیر اداری اظهار داشت: ما نیازمند فکر و اندیشه تمامی دوستان در تمامی سطوح جامعه هستیم و در این راستا باید با هم قدم برداشته و برای حل مسائل، گام علمی برداریم.
وی همچین با اظهار خرسندی از حضور دو بانوی فعال در شورای اسلامی شهر شیراز گفت: انشاء اله بتوانیم در کنار هم با انسجام و وحدت رویه در حوزه زنان و خانواده کار کنیم، اگر در ابتدای کار مبانی فکری امامین انقلاب در حوزه زنان و خانواده را هدف و محور فعالیت ها قرار دهیم، فارغ از حاشیه ها و مباحث مختلفی که در این حوزه مطرح می شود، می توانیم به سمت افق مدنظرمان حرکت کنیم.

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=1868

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =