آخرین خبرها

راه اندازی پویش ملی کودک قهرمان من

به گزارش مرکز صیانت از نهاد خانواده به نقل از بهزیستی استان سمنان ساره امیر جان معاون امور اجتماعی  اداره کل بهزیستی استان سمنان بیان داشت:پویش ملی کودک قهرمان من با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه از طریق هماهنگی فی مابین خانواده ها و مربیان مهدهای کودک انجام می شود.

امیر جان اظهار داشت:از دیگر اهداف این پویش ارتقاء سلامت جسمی و روحی جامعه هدف مهدهای کودک اعم از مربیان، کودکان و والدین یجاد انسجام در ارائه فعالیتهای مناسب به کودکان،ارتقاء سطح دانش و مهارت والدین در خصوص ارائه مفاهیم آموزشی و تربیتی به کودکان و ایجاد فرصت برای مربیان در بروز خلاقیت و شناخت و پرورش استعدادهای ناشناخته خویش می باشد.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان سمنان در ادامه گفت: مخاطبان این جشنواره والدین و مربیان مهدهای کودک می باشند که می توانند آثار ارسالی با موضوعات قصه گویی، طراحی بازی و کاردستی و  معطوف به روزهای مربوط به قرنطینه و کرونا را با ویژگی هایی که ترجیحاً با خلاقیت مربی یا والدین ساخته شده و در صورت بهره مندی از کتابها و… معرفی منابع مورد تایید سازمان بهزیستی باشد.

امیر جان ادامه داد: مهلت ارسال آثار تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال است، و علاقه مندان به شرکت در پویش کودک قهرمان من می‌توانند آثار خود را به وب سایت mahdportal بهزیستی ارسال کنند که آثار در ۲ مرحله استانی و کشوری داوری داوری می شود.

وی در ادامه بیان داشت:هر فیلم از فعالیت ارائه شده، فقط به نام یک مربی یا والدین در جشنواره شرکت داده خواهد شد و تعداد آثار ارسالی محدودیتی ندارد و ضبط تصویری اجرای فعالیت توسط مربی یا والدین بصورت فایل ویدئویی افقی(موبایلی) در سایت بارگذاری شود.

فعالیت انتخاب شده با ویژگی های کودکان سه تا شش سال متناسب باشد.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان سمنان سپس تصریح کرد: تناسب اجرا و ضبط فعالیت با نهادهای فرهنگی، پوشش محلی و بومی و پوشش مناسب، ضبط فیلم‌ها با زمان حداکثر ۵ دقیقه‌ای، اجرای قصه‌ها و سرودها و اشعار بدون جلوه‌های ویژه ای مانند موسیقی متن است.

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=956

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =