آخرین خبرها

لزوم صیانت و حمایت از نهاد خانواده با استفاده از ظرفیت‌های مردمی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام گفت: یکی از برنامه‌های این معاونت هدایت و راهبری بنیاد صیانت از نهاد خانواده با استفاده از ظرفیت‌های مختلف مردمی است که بنا دارد با استفاده از ظرفیت‌های مردمی به افراد و خانوار‌های بی‌بضاعت خدمات مختلف مالی و غیر مالی ارائه دهد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان ایلام، بخشنده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام در نشست مشترک با موسسات خیریه استان، اعتماد سازی را بسیار مهم دانست و گفت: داشتن بانک اطلاعاتی از افراد و خانوار‌های نیازمند برای ارائه هر چه بهتر خدمات به آن‌ها ضروری و مهم است و این مهم نیازمند ایجاد تعامل و همکاری بین موسسات خیریه استان می‌باشد.

بخشنده ادامه داد: عدم تعامل و همکاری بین موسسات و نهاد‌های خیریه استان و نبودن بانک اطلاعاتی دقیق از افراد و خانوار‌های بی بضاعت باعث شده است که عده‌ای از افراد از چندین نهاد و موسسه کمک دریافت کنند در حالی که خانوار‌های نیازمند زیادی هستند که از هیچ نهاد و موسسه‌ای کمک دریافت نمی‌کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام افزود: اگر موسسات و نهاد‌های خیریه به صورت تخصصی خدمات خود را ارائه دهند بهتر می‌توانند خانوار‌های نیازمند را تحت پوشش قرار دهند.

بخشنده در پایان تاکید کرد: یکی از برنامه‌های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ایلام ” هدایت و راهبری بنیاد صیانت از نهاد خانواده با استفاده از ظرفیت‌های مختلف مردمی” است که بنا دارد با استفاده از ظرفیت‌های مردمی بخصوص خیرین استان در قالب همکاری با نهاد‌ها و موسسات خیریه استان بتواند به افراد و خانوار‌های مستمند و بی بضاعت خدمات مختلف مالی و غیر مالی را ارائه دهد.

 

لینک خبر

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=61

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 15 =