آخرین خبرها

مسئول فرهنگی ستاد اقامه نماز فارس خبر داد: اجرای 2 طرح گسترش معارف نماز در استان فارس

محمد شریف حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: از پانزدهم اسفندماه طرح ملی مبین با حضور بیش از 300 نفر از مدیران مدارس نواحی یک، دو و چهار آموزش‌وپرورش شیراز برگزار می‌شود.

وی افزود: این طرح باهدف گسترش معارف نماز در بین مدیران و آشنایی هرچه بیشتر آنان با آثار، اسرار و همچنین کیفیت‌بخشی به نماز مدارس و پاسخگویی به شبهات با حضور اساتید استانی و همچنین اساتید اعزامی از مرکز تخصصی نماز برگزار خواهد شد.

مسئول فرهنگی، آموزش و روابط عمومی ستاد اقامه نماز فارس با اعلام اینکه اولویت برای حضور مدیران متوسطه اول است، ادامه داد: ستاد اقامه نماز استان فارس برنامه‌های آموزشی و فرهنگی ویژه‌ای برای جوامع هدف خود و ازجمله آموزش‌وپرورش به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز اثرگذار در تربیت نسل جوان، دارد که ازجمله آنان طرح مبین است که با وجود اینکه سهمیه استان در اجرای این طرح 400 نفر بود، اما با همکاری مسئولان آموزش‌وپرورش استان و به‌ویژه همکاران معاونت پرورشی و واحد قرآن و عترت آن اداره این دوره در تمامی شهرستان‌های استان برگزارشده است.

وی همچنین از اجرای هم‌زمان دوره آموزشی توانمندسازی معلمین پایه سوم دخترانه برای هر سه ناحیه مذکور در شیراز خبر داد و افزود: به‌منظور کیفیت‌بخشی به برنامه‌های جشن تکلیف دختران و آشنایی بیشتر معلمین عزیز پایه سوم ابتدایی که با یکی از مهم‌ترین مقاطع تربیت دینی فرزندان سروکار دارند این دوره به مدت 16 ساعت و در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

حسینی همچنین از دوره توانمندسازی زوج‌های جوان پیرامون نماز و پاسخگویی به شبهات آنان خبر داد و گفت: با هماهنگی به‌عمل‌آمده با سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز این دوره به‌صورت مشارکتی و با حضور 500 زوج جوان در 25 اسفندماه در تالار آزادی شیراز برگزار خواهد شد و زوج‌های جوان در ابتدای زندگی مشترک خود به‌صورت تخصصی با مفاهیم دینی موردنیاز و به‌ویژه نماز آشنا می‌شوند.

به گزارش فارس، طرح ملی مبین و توانمندسازی معلمین پایه سوم ابتدایی دخترانه به مدت دو روز در ناحیه دو آموزش‌وپرورش شیراز و به ترتیب در نواحی یک و چهار هرکدام به مدت چهار نوبت صبح و عصر به مدت 16 ساعت برگزار می‌شود.

لینک

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=486

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =