آخرین خبرها

باید از تمام ظرفیت ها در پیشگیری از وقوع جرم استفاده کرد

به گزارش ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی دادگستری کل استان فارس، این جلسه در راستای فعالسازی هسته ها و در محل سالن جلسات معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان فارس برگزار شد.

حجت الاسلام حسینی معاون  ستاد مردمی پیشگیری و حفاظت اجتماعی استان فارس ضمن تشکر از زحمات جناب آقای صادقی مسئول محترم ناحیه والفجر خواستار تشکیل هسته های جدید در ادارات، ارگان ها، مساجد و مراکز فرهنگی گردیده و جهت حضور در جلسات هماهنگی اعلام آمادگی نمودند.

ایشان ضمن توضیح در خصوص برنامه های چهارشنبه سوری و سایر برنامه های هسته های مردمی، اهتمام به مسائل آموزشی را از اولویت های اصلی ستاد برشمرده و از مسئول محترم ناحیه خواستند تا هرچه سریعتر نسبت به معرفی رابط آموزش ناحیه اقدام نمایند.

در ادامه جناب آقای صادقی مسئول محترم ناحیه ضمن اعلام گزارشکار فعالیت های هسته ها در محدوده استحفاظی، به برخی از جرائم و آسیب های محلات اشاره نموده و افزودند: گرچه تعداد آسیب ها رو به افزایش است اما با توسل به آیه شریفه ” لا تیاسوا من روح الله ” ما نا امید نیستیم و به طور منظم و مستمر برنامه های ستاد را پیگیری می نمائیم.

همچنین در خصوص مسائل ضد اخلاقی و برهم زننده امنیت اخلاقی شیراز مذاکره گردید و اعضاء خواستار توجه جدی مسئولین ذیربط به مسائل مرتبط با مدیران گردیدند و در زمینه چهارشنبه سوری  پیشنهاد شد از طریق ریاست محترم ستاد به شهرداری شیراز مکاتبه تا فضای مناسب جهت نورافشانی و ترقه بازی مهیا و از طریق جراید اطلاع رسانی گردد تا از تبعات چهارشنبه آخر سال کاسته شود.

در پایان در خصوص واحدهای زیر مجموعه معاونت تحلیل و بررسی اخبار ، ادارات و ارگان ها و واحد خواهران توضیح داده شد و مقرر گردید مسئول محترم ناحیه نسبت به معرفی رابطین متناظر اقدام نماید.

 

لینک

لینک کوتاه مطلب : https://old.fepc.ir/?p=223

درباره‌ی khanevadeh

همچنین ببینید

برگزاری دوره شناخت خود و درک دیگران توسط استاد مریم مسیحی

به گزارش روابط عمومی بنیاد صیانت از نهاد خانواده به نقل از جهاد کشاورزی فارس؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =